Yağ Yakıcılar

CARNİTİN LİQUİD

Supplement Facts
L-Carnitin Liquid
Porsiyon : 1 kaşık (10ml)
Kutudaki porsiyon sayısı : 50

Analizi 1 porsiyon içinde 100ml içinde
Protein 0 g
Karbonhidrat 0 g
Yağ 0 g
Enerji değeri 146 kj / 34 kcal 1460 kj / 340 kcal
Vitamin C 100 mg 1 g
L-Carnitin 250 mg 2,5 g
Taurin 100 mg 1 g
Kolin 50 mg 0,5 g
Inositol 25 mg 0,25 g

 

BURMER burner-yağ yakıcı Hardline

Yağ Yaımı
İştah Kesicii
Tokluk Hissi
Doğal olarak <kafein,Efedrin
Enerji Verir
Metebolizmayı Hızlandırır
Şekeri Düzenler

Aşırı kas yorgunlukları için ve özellikle sporcuların diyetik (perhiz amaçlı) gıda maddesi. L-CARNİTİN, CHOLIN VE INOSİTOL SIVI CARNITIN LIQUID, L-Carnitin ile artı pipotrop Kolin ve İnositol maddeli katı madde değişimini tesbit eden serinletici bir meşrubatın imalatı için bir konsantrattır.

L-Carnitin, belirli miktarda vücudda meydana gelir ve gittikçe yükselen ağırlıktaki enerjinizi elde etmek için yeterli derecede depolanmış olmalıdır. Modern ağır (fitnes) sporda L-Carnitin’ in kullanılması, kesinlikle tartışılamaz. L-Carnitin, daha önce vitamine benzeyen grup dahil olan aminoasite benzeyen bir maddedir ve çalışan kasda yağ oranının tesbiti ve aktifleşmesi için anahtar rolü oynar. Çünkü vücud, L-Carnitin maddesini bizzat üretebilir ve beslenmeden de kazanabilir, fakat diyet esnasında vejetaryenler, et gibi L.Carnitin ihtiva eden gıda maddelerinden kaçınırlar. Devamlı spor veya perhiz (diyet) yaparken mutlaka yüksek bir temponun tutulacağı, bilinen bir husustur.


Kullanım Şekli:
Günde 1 ila 4 defa takriben 1 yemek kaşığı 10 ml konsantratı 250 ml su ile karıştırınız. Antrenmandan 15 dakika önce alınması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli
Gıda takviyesi olarak, günde 1-2 porsiyon (1-2 kapsül) veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır.
İçeriği
  • İlgili Haberler

Keyword: Anahtar Kelimeler

Yağ Yakıcı Diyet Ürünleri, ,yağ yakıcı,kilo aldırıcı ürünler, Yağ Yakıcı ve Enerji Ürünleri, Yağ Yakıcı… L-Carnitine metabolizmayı hızlandırır, vücutta birikmiş yağların yakılarak enerjiye dönüştürülmesini sağlar, yağ depolanmasını önler

1.806 views

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir